You are here: / Glonojad hodowla / Blaszany duet

Blaszany duet

Blaszany duet
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Blaszany duet

Wybór metody spawania nie jest prosty. Technik jest kilka, a eksperymentowanie to niekoniecznie dobry pomysł. Jeśli musimy połączyć elementy z blachy, do głowy przychodzi właściwie tylko jedno rozwiązanie. Dzięki sprzętom dostępnym w naszym sklepie, dokładnie połączymy element samochodu, a dodatkowo jeszcze go pomalujemy. Całość przebiegnie komfortowo i bezproblemowo.

Dlaczego akurat blacha? Letnie burze, a za chwile upały, nie sprzyjają naszej karoserii. Szczególnie, jeśli samochód ma już swoje lata, a pełnoletni jest już od niepamiętnych czasów. Czasem coś się urwie, stukniemy przypadkowo w słupek i gotowe. Zresztą, blacha to nie tylko samochody. Eksperymentowanie z blachą może się skończyć najprościej mówiąc źle. Sprzęt spawalniczy jest różny, różne są też techniki. Niekoniecznie dobrym pomysłem na początek jest spawanie za pomocą spawarki tig. Przy nieumiejętnej pracy mogą wytworzyć się dziury, a przegrzana blacha jest bardziej podatna na korozję. Tym, którzy o spawalnictwie mają podstawowe pojęcie polecane są migomaty. Na pewno obsługa urządzenia jest o wiele łatwiejsza, niż metodą TIG. Szczególnie, że dzisiejsze migomaty to w pełni dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb urządzenia. Po pierwsze, te najprostsze nie są ciężkie. Po drugie: mają mocne wentylatory chłodzące oraz ochronę przed przegrzaniem (jeśli za długo chcielibyśmy „męczyć” migomat). Po trzecie w końcu nastawianie prądu spawania i płynna regulacja prądu. Znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą pracować z blachą samochodową, niezależnie czy już to robili, czy nie. Sklep Emaks oferuje migomaty marki Stamos Germany, które swoją konstrukcją i wykonaniem są idealne dla początkujących, jak i „starych wyjadaczy”.

A jak już przyspawamy naszą blachę, możemy również skorzystać z oferty pistoletów natryskowych Steinberg Systems dostępnych w zestawie HVLP & Mini w walizce. Dzięki nowoczesnej technologii natryskiwanie jest jeszcze bardziej wydajne, a pistolet mini oszczędza aż 30% materiału. Kształt i siłę strumienia można regulować, więc unikniemy nadmiernemu natryskiwaniu. Atutem pistoletów natryskowych jest także zmniejszone zapotrzebowanie ciśnienia. Lakiernictwo zyskuje wiele, jeśli pracuje w połączeniu z pistoletami natryskowymi Steinberg Systems. Dokładność, idealne pokrycie, prosta obsługa i zero problemów podczas pracy.

Jak łatwo stwierdzić, migomaty i pistolety natryskowe to idealna para do pracy przy obróbce blachy. Spawanie i lakierowanie będzie prostsze niż kiedykolwiek, a efekt zaskoczy nawet najbardziej doświadczonych specjalistów. A to wszystko w niskiej cenie i z gwarancją nie tylko na papierze, ale także widoczną na co dzień w efektach pracy.

Zobacz podobne artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE