You are here: / Glonojad hodowla / Ekstremalne platformy

Ekstremalne platformy

Ekstremalne platformy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ekstremalne platformy

Oferta wag elektronicznych w naszym sklepie jest długa i szeroka. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy tylko określić, jakiego typu sprzęt jest potrzebny. W katalogach znajdują się zarówno wagi sklepowe, jak i wagi precyzyjne, hakowe czy wiszące. Dla osób, które potrzebują mocnego sprzętu do zadań specjalnych przygotowaliśmy wybór wag platformowych.

Zastanówmy się, gdzie mogą być używane wagi platformowe. Odpowiedź brzmi: praktycznie wszędzie. Urządzenia te znajdują bowiem zastosowanie zarówno w domu, jak i handlu, przemyśle czy rzemiośle. Wagi platformowe są nieodłącznym elementem firm kurierskich, transportowych, skupów złomu, sklepów czy zakładów produkcyjnych. Wszystko przez dostosowanie do pracy w każdych warunkach. Wagi platformowe są również wykorzystywane przy pomiarach masy samochodów w stacjach kontroli pojazdów czy wjazdach do miast. Choć mogą być nawet niewidoczne, ponieważ umiejscowione są w fundamencie, na bieżąco kontrolują masę przejeżdżających pojazdów. Także waga domowa, na której sprawdzamy, ile ważymy, jest rodzajem wagi platformowej, oczywiście o przystosowaniach wyłącznie hobbystycznych.

Naszą ofertę wag platformowych można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym są wagi platformowe o zakresie ważenia do 100 kilogramów i znakomicie nadają się do magazynów czy firm kurierskich. Dzięki zastosowaniu podczas produkcji najlepszych materiałów wagi są solidnie wykonane i cechują się stabilnością oraz najnowszą elektroniką. Wagi platformowe posiadają duży i czytelny wyświetlacz, a także funkcje kalkulacji ceny na podstawie ciężaru oraz regulowaną wysokość nóżek. Mogą być zasilane akumulatorem, bateriami lub z gniazdka, co pozwala wybrać tryb pracy.

Drugi rodzaj to czteroprzetwornikowe wagi platformowe przygotowane na ekstremalne obciążenia. Ważenie towarów w magazynach, halach produkcyjnych i miejscach, gdzie ładunki są naprawdę ciężkie, jeszcze nigdy nie było tak proste. Konstrukcja wykonana ze stali proszkowej zapewnia, że wagi platformowe będą służyły długo bez jakiegokolwiek problemu. Funkcje liczenia sztuk czy tary ułatwiają pracę i podnoszą komfort użytkowania sprzętu. Istnieje także możliwość zastąpienia miernika innym o poszerzonym zakresie funkcji. Dzięki temu umożliwione będzie dozowanie jedno i wieloskładnikowe, drukowanie etykiet czy podłączenie do komputera w celu wymiany danych. Możliwości, które oferują wagi platformowe Steinberg Systems są wręcz nieograniczone.

To, co wyróżnia wagi platformowe oferowane w Emaks.pl to profesjonalne wykonanie, prosta obsługa oraz fachowy serwis. Nie trzeba będzie z niego korzystać, bowiem wagi platformowe z naszych katalogów są bezawaryjne i działają długo, a jednocześnie wydajnie. Do tego dostępne są w przystępnych cenach i z dodatkiem satysfakcji. Zapraszamy do zakupów!

Zobacz podobne artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE