You are here: / Glonojad zebra / rozmnażanie glonojada

rozmnażanie glonojada

rozmnażanie glonojada
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W łazience rozpoczynamy każdy dzień. To miejsce, w którym dbamy o urodę i higienę. Podczas urządzania łazienki możemy wybrać wystrój w stylu, który nam się podoba i pasuje do nas.
Dla osób lubiących naturę, nieśpieszny tryb życia i celebrowanie codzienności idealnie sprawdzi się łazienka w stylu prowansalskim. Ten styl charakteryzuje naturalność. Kolory pasujące do wnętrza w tym stylu to beże, szarości, biel czy kolory ziemi. Glazura do łazienki powinna być pozbawiona zdobień, przypominająca naturalne materiały. Jako dodatki dobrze sprawdzą się wiklinowe kosze, drewniane meble (najlepiej białe), ręczniki w kolorze lawendy. Na ścianie można także zawiesić obraz przedstawiający bukiet kwiatów lub pole lawendy. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie lustra w drewnianej ramie, którą zdobić mogą rzeźbienia lub wycięcia. W łazience w prowansalskim stylu powinno się też znaleźć miejsce dla świeżych kwiatów.
Styl prowansalski docenią osoby lubiące naturalność. Ten typ wnętrza charakteryzuje się ciepłem, który z pewnością docenią osoby lubiące ciszę i spokój.

Zobacz podobne artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE