You are here: / l46 hypancistrus zebra / Kontenery na gruz

Kontenery na gruz

Kontenery na gruz
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Dzisiejszy krótki tekst opowie o definicji kontenera. Sądzę, że może to być bardzo pomocne dla wielu osób, które nie są do końca pewne, jak należy rozumieć to słowo.
Dzięki uzgodnieniom zawartym przez komitet techniczny, na całym świecie używa się takiej samej definicji kontenera. Jest to urządzenie transportowe charakteryzujące się niezwykle trwałą konstrukcją. Gwarantuje ona możliwość wielokrotnego używania kontenera. Ponadto trzeba zaznaczyć, iż budowa tego urządzenia sprawia, że można przewozić go za pomocą przynajmniej jednego środka transportu. Wiele typów kontenerów może być transportowanych za pomocą niemal każdego pojazdu transportowego. Przykładem mogą być chociażby kontenery na gruz.
Kolejnym wymogiem, jaki musi spełnić kontener jest odpowiednie jego wyposażenie. Ma to na celu przede wszystkim ułatwienie mocowania oraz manipulowania. Ułatwia to ponadto przeładowywanie z jednego środka transportu na drugi. Załadowywanie i rozładowywanie towaru przewożonego musi zachodzić z łatwością.

Zobacz podobne artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE