You are here: / Glonojad hodowla / U nas nie stracisz na wadze

U nas nie stracisz na wadze

U nas nie stracisz na wadze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Internet to bogate źródło dowcipów. Jeden z nich: „Jak szybko stracić na wadze? Kupić wagę za 100 złotych i sprzedać za 50”. Ważyć możemy dosłownie wszystko, bo przecież każdy przedmiot ma swój ciężar. W laboratoriach czy u jubilera próżno szukać jednak wag magazynowych czy platformowych. Najbardziej potrzebna jest bowiem waga precyzyjna. W bogactwie rynku ciężko się połapać, ale jedno jest pewne. W sklepie Emaks.pl nie stracisz na wadze!

Niewielkie przedmioty trudno byłoby ważyć na dużym sprzęcie. Zakres ważenia nie ten, a różnica w pokazywanej wartości może być spora. Wagi precyzyjne nie mają tego problemu. To doskonałe urządzenia dla jubilera czy do laboratorium. Ale zakres użycia jest znacznie większy. Może to być pracownia akademicka, gdzie studenci przeprowadzają kolejny eksperyment. Kuchnia, w której szef musi dokładnie odmierzyć składniki do przygotowywanej potrawy. Szkolna salka chemiczna na potrzeby reakcji przeprowadzanej przez uczniów. Zastosowań jest masę, warto więc korzystać z wag precyzyjnych, które są bezpieczne i bardzo dokładne.

Ukłon w stronę klienta robi sklep Emaks.pl oferujący urządzenia firmy Steinberg Systems. Doskonałe wagi precyzyjne, wyposażone w powierzchnie ze stali nierdzewnej gwarantują poprawne działanie przez kilkanaście ładnych lat. I to bez żadnego problemu! Sprzęt dźwiękowo powiadomi nas o działaniu, a cała obsługa jest wręcz banalna. Zawarta klawiatura, którą obsługuje się wagę precyzyjną, jest odporna na wodę, smary i tłuszcze. W komplecie jest oczywiście kabel, a urządzenie pracuje w temperaturze od -10 do 40 stopni Celsjusza. Żadne warunki nie są więc straszne wadze dostępnej w naszym sklepie.

Dokładne pomiary różnych produktów możliwe są dzięki zastosowaniu najnowszej generacji czujników ważeniowych i mikrochipów. Dopracowanie optyczne i praktycznie zero szans na pomyłkę to najważniejsze z autów sprzętu. Do tego ogrom funkcji pomocniczych: automatyczna kalibracja, zapisywanie, zerowanie, tarowanie, liczenie, wskaźnik błędów. Czy można chcieć więcej? Potwierdzeniem wysokiej jakości jest certyfikat CE, dzięki któremu wiemy, że waga precyzyjna spełnia europejskie normy.

Na wadze stracić można po wielkanocnym śniadaniu, ale nie u nas! Na Emaks.pl znajdziesz sprzęt, z którego będziesz zadowolony w 100%.

YOU MIGHT ALSO LIKE